Cadde Veteriner  - hakimizda gorsel 1 - Hakkımızda

Bağdat caddesinde 7/24 hizmet veren; Cadde Veteriner Kliniğimizde, muayene, teşhis, laboratuvar ünitesi, röntgen, ultrason, görüntülü tanı ünitesi, kapalı devre gaz anestezi cihazı ve yoğun bakım ünitesinden oluşan operasyon bölümü, yatılı hasta, eve servis, kuaför ve pet shop bölümü ile tüm hizmetleri tek çatı altında sizlere sunmaktayız.

Amacımız sevdiğimiz dostlarımızın sağlıkla ilgili gereksinimlerini karşılamak, daha sağlıklı ve uzun bir yaşam sürebilmelerini sağlamaktır.

Minik dostlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek, koruyucu hekimlik ve iyileştirici sağlık hizmetlerini veteriner tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, bütünleşik bir yapı içerisinde, uygun ekonomik koşullarda sizlere sunabilmektir. Veteriner hekimlik alanındaki akademik çalışmaları ve bilimsel araştırmaları yakından izleyerek hayvan sağlığıyla ilgili her konuda yeni bilgi ve gelişmelerin uygulayıcısı olmaktır.

Pet Shop  - hakimizda gorsel 2 - Hakkımızda
Pet Shop  - hakimizda gorsel 3 - Hakkımızda

Cadde Veteriner Kliniği; sunduğu hizmetlerdeki mükemmeliyet düzeyi hasta ve hasta sahiplerinin memnuniyetini yaratmadaki kararlılığı, kendini mesleğine adamış üstün nitelikli gülen yüzlü ekibi ve sahip olduğu modern alt yapısıyla; Türkiye’de ve dünyada referans gösterilen önemli sağlık kurumlarından biri olmayı hedeflemektedir…